7 dniowy darmowy program treningowy z Anką Dziedzic

WPISZ SWOJE DANE I OTRZYMAJ
7 DNIOWY PROGRAM TRENINGOWY ZA DARMO

Program składa się z 7 wybranych przeze mnie treningów z platformy FitAnka.pl

PO ZAPISANIU SIĘ WYŚLĘ DO CIEBIE EMAIL Z PIERWSZYM TRENINGIEM (NIE BĘDĘ WYSYŁAĆ SPAMU OBIECUJE)

CO ZAWIERA 7 DNIOWY DARMOWY PROGRAM TRENINGOWY

DZIEŃ 1

To najnowszy trening z Wyzwania: „Tabaty z power bandem i ciężarkami” To intensywny zestaw ćwiczeń, który w krótkim czasie spali dużo kalorii i wymodeluje ciało dzięki obciążeniu. Jeśli nie masz power banda, wykonaj ten zestaw bez lub zastąp butelkami wody.

DZIEŃ 2

Przed Tobą kolejny dzień i kolejny bardzo wymagający trening. Tym razem poznasz trenera Krzyśka z mojego teamu. To profesjonalista, która w bardzo dokładny sposób objaśnia każde ćwiczenie. Możesz czuć się bezpieczna.

DZIEŃ 3

Jestem zwolenniczką treningów 4 x w tygodniu. Uważam, że aby osiągnąć zamierzony swój cel taka ilośc treningów wystarczy pod warunkiem, że są one intensywne. Stawiam także na odpoczynek i regeneracje w planach treningowych, aby nie przemęczyć ciała i aby efekty były jeszcze lepsze. Dlatego dzisiaj polecam Ci zrobić trening jogowy, dzięki któremu rozciągniesz przykurczone mięśnie, rozluźnisz je i poprawisz swoją gibkość.

DZIEŃ 4

Mam nadzieję, że odpoczęłaś i jesteś gotowa na nowy trening i nowe Wyzwanie przed Tobą. Tym razem mam Dla Ciebie trening obwodowy, dzięki któremu szybko czas Ci zleci i zaangażujesz chyba wszystkie możliwe mięśnie.

DZIEŃ 5

Dzisiaj odpocznij. Zrobiłaś do tej pory kawał dobrej roboty!

DZIEŃ 6

Ogromna niespodzianka! Najpopularniejszy trening z platformy Fitanka.pl w tym dniu będzie dostępny dla Ciebie całkowicie za darmo czyli "Trening Boksera"!

DZIEŃ 7

Przed Tobą ostatni dzień Darmowego programu z FitAnka.pl, mam nadzieję, że jesteś zadowolona. Na mojej platformie stawiam na jakoś treningów. Staram się, aby każdy trening był inny, abyś Ty dostała za każdym razem nowego bodźca. Dlatego współpracuję z najlepszymi trenerami w Polsce. Tym razem będziesz miała okazję poćwiczyć z Olą.

ANKA DZIEDZIC

WŁAŚCICIELKA FITANKA.PL

O AUTORCE PLATFORMY FITANKA.PL I 7 DNIOWEGO PROGRAMU

Trenerka, blogerka, pasjonatka aktywnego i zdrowego stylu życia. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, od dziecka związana ze sportem. Ambasadorka marki Adidas, dla której organizuje regularnie zajęcia w Adidas Runners Warsaw. Popularność zdobyła jako Fit Mom, zachęcając do ćwiczeń całe rodziny, przede wszystkim mamy. Autorka książek, płyt DVD oraz wielu programów treningowych. Zobacz mój Facebook Prywatnie żona Dawida, mama Poli i Lenki. Kobieta autentyczna i nieidealna, kieruje się zasadą Feel like yourself, bo w pracy nad zdrowym, wysportowanym ciałem najważniejsza jest dla niej akceptacja siebie i pozytywne nastawienie do otaczającego świata.

GOTOWA NA ROZPOCZĘCIE DARMOWEGO TRENINGU?
ZACZNIJ TERAZ

FitAnka.pl - Treningi dla Kobiet w Domu - Bieganie - Dieta
Logo